Заявка на безкоштовний виїзд майстра

Ми гарантуємо конфіденційність Ваших даних і не розсилаємо спам

Машинна штукатурка і стяжка підлоги в Києві від БТК-СВД

Оздоблювальні штукатурні роботи - обов'язкова складова ремонту. Для будь-якого з сучасних декоративних покриттів стін, таких як: плитка, поклейка шпалерів, венеціанська штукатурка, фарбування, початковий та головний етап - це підготовка стін і якісна штукатурка. В наш час здійснювати штукатурку вручну - не тільки не сучасно, але й економічно не вигідно. На заміну ручній штукатурці прийшла машинна, із застосуванням якісних матеріалів та високотехнологічного обладнання.

Швидко
Якісно
Вигідно

Чому з нами вигідно?

Замір безкоштовно
Чіткий прорахунок
Досвідчені майстри
Якісні матеріали
Гарантія на роботи
Зручні форми оплати

Замовити замірника на об’єкт

Останні статті

Чому варто вибрати машинну штукатурку стін?

Для того, щоб зрозуміти всі переваги машинної штукатурки, найкраще розглянути цей процес у порівнянні з ручною. Отже, виконання штукатурних робіт вручну означає:

 1. Тривалий час проведення робіт.
 2. Високу вартість.
 3. Два етапи: штукатурний і шпаклювальний.

Машинні штукатурні роботи Києва та інших міст - це проведення тих самих робіт за допомогою автоматизації, завдяки чому процес стає набагато ефективнішим і відбувається в коротші терміни. При цьому ціна на машинну штукатурку стін доступна середньому споживачу. Стіни в результаті машинної штукатурки виходять ідеально рівними, незважаючи на швидкість: протягом дня цілком реально обробити більше 60-и квадратних метрів площі.

При проведенні машинної штукатурки із застосуванням імпортного обладнання немає необхідності в додатковій шпаклівці стін. Крім того, будь-які негативні наслідки, можливі при ручній штукатурці - наприклад, відшаровування різнорідних матеріалів, при машинному проведенні робіт просто виключені.

Ще один плюс машинної штукатурки стін - надзвичайна міцність отриманого штукатурного шару.

Види машинної штукатурки

Замовити машинну штукатурку в Києві у компанії БТК СВД можна двох видів:

 • гіпсову;
 • цементно-вапняну.

Розглянемо відмінності

Перший варіант - гіпсова машинна штукатурка Києва - екологічна, з невеликою вагою та економними витратами на видаткові матеріали. Суміш швидко висихає, і стіни після такої штукатурки залишаються теплими.

Другий варіант - цементно-вапняна машинна штукатурка стін київських приміщень - застосовується при проведенні штукатурних робіт у місцях з підвищеною вологістю: ванних кімнатах, саунах, басейнах, оскільки таке покриття найбільш стійке до вологи. При цьому воно екологічно чисте та дуже міцне.

Який вид штукатурки вибрати в тому чи іншому випадку - підкажуть фахівці нашої компанії після вашого звернення за телефоном або в онлайн-режимі.

І хоча машинна штукатурка Києва ціна якої залежить від обсягів приміщення, вимагає певних зусиль з боку будівельника, при цьому їх докладається набагато менше, ніж при ручному оштукатурюванні поверхонь. Етапи укладання суміші при використанні машинного штукатурного обладнання:

 • підготовка робочої поверхні;
 • підключення обладнання, налаштування і завантаження;
 • нанесення розчину на стіни;
 • видалення зайвої суміші з поверхні стін;
 • фінішне вирівнювання покриття.

Стяжка підлоги і машинна штукатурка: ціна у Києві

На послуги - стяжка підлоги і машинна штукатурка - ціна київських майстрів в Україні на сьогоднішній день прийнятна. Наша компанія тримає ціни на стабільному рівні, щоб цей важливий етап оздоблювальних робіт був доступним, оскільки він є основою гарантії якості всіх подальших декоративних робіт.

Вартість сухих сумішей для проведення машинних штукатурних робіт суттєво нижча, ніж класичних розчинів. Оскільки розчин під тиском подається безперервно, це виключає появу пустот і покращує його з’єднання з поверхнею стін приміщення. За необхідності змішування різних складових розчину знижується ризик помилки.

Замовивши обробку стін штукатурною станцією, клієнт не лише отримає якісне покриття, але й заощадить кошти.

Переваги машинних штукатурних робіт Києва

Машинна штукатурка - це розумне практичне рішення, оскільки в кінцевому результаті підвищиться енергоефективність приміщення. Пориста структура штукатурного шару гратиме роль теплоізолятора, що дозволить зменшити витрати в опалювальний сезон. Крім того, регуляція газообміну врівноважить рівень вологості, створивши тим самим сприятливий мікроклімат в приміщенні. Машинна штукатурка стін - це шанс зробити ремонт в будинку, квартирі або офісі швидко, результативно і дуже якісно.

Перелічимо основні переваги машинної штукатурки:

 1. Чудова якість оштукатурених поверхонь.
 2. Швидке виконання великих обсягів робіт.
 3. Економія бюджету на вартості робіт і матеріалів.
 4. Відсутність необхідності фінішної обробки перед фарбуванням або наклеюванням шпалерів.
 5. Міцність та довговічність покриття.

Машинна стяжка підлоги в Києві

Машинна стяжка підлоги Києва та інших міст - це покриття спеціальним шаром, підготовка до фінішного покриття різними матеріалами: паркетом, ламінатом, деревом, каменем, плиткою тощо. Якщо приміщення не вимагають подальшого покриття підлоги - наприклад, підвали, сараї, виробничі приміщення, склади, то машинна стяжка підлоги київських майстрів виступає в ролі фінішного покриття.

Для чого необхідна стяжка підлоги машинна?

У результаті проведення стяжки підлоги ми отримуємо:

 • теплоізоляцію;
 • звукоізоляцію;
 • вирівнювання поверхні;
 • за необхідності - створення нахилу поверхні;
 • приховування комунікацій - труб, кабелів, ізоляції;
 • підготовку підлоги до подальшого покриття.

Напівсуха стяжка підлоги ціна київських майстрів якої в наші дні прийнятна, гарантує створення міцної й твердої поверхні без тріщин і будь-яких нерівностей, забезпечуючи тим самим високу якість та результативність проведення усіх подальших робіт.

Даємо гарантію на всі види робіт

При замовленні послуг щодо виконання машинної штукатурки або стяжки підлоги від нашої компанії, укладається двосторонній договір, у якому чітко обумовлюються всі нюанси: поставлені завдання, терміни, оплата, гарантії, тому співпраця з нами завжди результативна та максимально вигідна.