Машинна штукатурка: ціни в Києві від БТК-СВД

Штукатурка стін - це спосіб надання поверхням захисного шару від впливу вологи, вогню, температур, а також їхнє якісне вирівнювання. Це відмінний варіант теплової та звукової ізоляції, допомога в економії коштів на обігрівання та кондиціонування.

Машинна штукатурка - автоматичний метод нанесення розчину, відомий в Європі вже давно, який до нас дійшов порівняно недавно, але вже встиг завоювати популярність. Машинна штукатурка в Києві та інших мегаполісах надзвичайно важлива, оскільки ідеальна для виконання об'ємних робіт за короткі терміни.

Особливості технології машинної штукатурки стіни

Машинна штукатурка дозволяє ідеально підготувати поверхні для проведення подальших декоративних робіт, при цьому без додаткового вирівнювання.

Фасадну машинну штукатурку можна виконувати при температурі від 5 до 30 градусів тепла, якщо немає вітру й опадів, тоді як роботи всередині приміщень можна проводити завжди, але за відсутності протягів.

Машинна штукатурка стін ціна якої доступна на сьогодні в Україні, проводиться після завершення робіт по електромонтажу. Стіни покриваються ґрунтовкою, потім розставляються маячки на відстані близько 70 см, за допомогою лазерного рівня. Це допомагає створити максимально рівну поверхню. Місця з'єднання матеріалів, а також кути покриваються арматурної сіткою. Апарат для штукатурки під’єднується до електромережі та водопостачання.

Для машинної штукатурки стін використовуються або сухі суміші, які слід розводити відповідно до інструкції, або рідкі. Готовий розчин виходить пастоподібним.

Нагнітальний шланг дуже швидко та під великим тиском подає штукатурку на робочу поверхню, тим самим забезпечуючи адгезію (зчеплення поверхонь). При машинному нанесенні розчину зчеплення набагато міцніше, ніж при ручному варіанті штукатурки, тому термін експлуатації такого покриття більш тривалий.

Штукатурка стін машинним способом починається з кутів, внапуск, між маяками. Другий майстер слідом за нанесенням проводить вирівнювання, оскільки застигання суміші відбувається через три години. Товщина покриття залежатиме від швидкості пересування пістолета - чим швидше він рухається, тим виходить тонший шар. Щоб у результаті вийшло високоякісне оштукатурене покриття, розчин в шлангу не повинен затримуватися довше 15 хвилин.

Потім фахівці широкими шпателями формують рівну поверхню, а надлишки прибираються. Після вирівнювання площину слід трохи зволожити, а потім затерти для отримання гладкості.

ЦІНИ НА НАШУ РОБОТУ

Площа, м2 штукатурка 10 мм штукатурка 15 мм
  вартість работи, грн. вартість матеріалу, грн. вартість работи, грн. вартість матеріалу, грн.
150 - 200 120 85 120 95
200 - 400 115 85 115 95
400 - 800 110 85 110 95
800 - 1000 105 85 105 95
більше 1000 Договірна 85 Договірна 95

Маєте питання?
Ми радо проконсультуємо Вас!

Етапи роботи:

Прорахунок

Підготовка

Виконання робіт

Здача об’єкта

Приклади робіт

Маєте питання?
Ми радо проконсультуємо Вас!

Відео робіт:

Вибираємо обладнання для штукатурки стіни та суміші для розчину

Сьогодні можна купити машинну штукатурку відмінної якості. Професійні фахівці найчастіше купують пристрої: Kaleta, Putzmeister, PFT. Вони компактні та легко перевозяться з місця на місце. Є й більш громіздкі екземпляри, вагою більше 250 кг, але з їхньою допомогою виконують не тільки штукатурку стін, але й машинну стяжку підлог.

Для проведення машинної штукатурки потрібні доступи:

  • до електричної мережі;
  • до води - водопровідної або привізної.

Технічну та колодязну воду використовувати для розчину не можна, оскільки в їх складі можуть бути солі, що впливають на якість результату.

Суміш для штукатурки машинної купується з урахуванням виду та якості стін, а також призначення покриття. При чорновій обробці найчастіше застосовуються суміші на основі вапна. Суміші з гіпсу і вапна хороші тому, що чудово підходять як для фасадної штукатурки, так і для внутрішніх оздоблювальних робіт, виконаних на різних видах поверхні: цеглі, дереві, камені, бетоні. Ціна вапняно-гіпсових сумішей невисока, при цьому вони міцні й вологостійкі.

Суха суміш готується так: засипається в бункер, насичується киснем за допомогою компресора, потім змішується з водою у зазначених пропорціях. Після цього готовий розчин через шланг надходить в пістолет, яким і розподіляється на стіні. Автоматизований процес змішування розчину дуже зручний і швидкий, необхідно лише діяти згідно з інструкцією.

Машинна штукатурка ціна в Києві та інші плюси

Машинна штукатурка в Києві та інших містах України стає все більш популярною, оскільки дає безліч переваг.

  1. Машинний спосіб штукатурення дозволяє приміщенню дихати, а також захищає від вогкості й мікробів.
  2. Це екологічна та максимально не шкідлива обробка приміщень.
  3. Економічно вигідна процедура: вартість машинної штукатурки майже удвічі нижча від ручної при більшій швидкості виконання.
  4. Економія відбувається за рахунок того, що рівні місця стін покриваються дуже тонко, без найменшого збитку для загальної якості.
  5. Штукатурка стін машинним способом не вимагає особливих знань від фахівця. Певні вміння та навички потрібні при встановленні маячків і фінішному вирівнюванні стін.
  6. Машинна штукатурка дає можливість створити поверхню, підготовлену для декоративних робіт.
  7. На відміну від покриття гіпсокартоном, така штукатурка не зменшує площу кімнати.
  8. Машинна штукатурка стіни відрізняється тривалістю експлуатації - 25 років.

В наші дні машинну штукатурку в Києві та інших містах України застосовують для виконання як фасадних, так і внутрішніх оздоблювальних робіт. Якщо оштукатурювання приміщення відбувається на площі до 160 кв. метрів, то продуктивність майстрів буде максимально ефективною: поки один із них наносить суміш, другий вирівнює поверхню та прибирає залишки розчину.

Під час ручного змішування розчину витрачається багато часу, а суміш не завжди виходить однорідною. При автоматичному змішуванні інгредієнтів виходить суміш необхідної консистенції, що дозволяє наносити шар покриття швидко й результативно. Завдяки рівномірності нанесення та однорідності суміші можна уникнути тріщин, що виникають при штукатурці вручну, коли суміш поступово підсихає і, разом з тим, загусає.

Якісна машинна штукатурка стін: ціна від компанії БТК СВД

Машинна штукатурка стіни ціна якої прийнятна - це відмінне практичне рішення, оскільки, порівняно з оштукатурюванням вручну, допоможе зберегти замовнику 30% грошових коштів і заощадити 50% часу. Крім того, дуже важливим є той факт, що штукатурка з гіпсового розчину - це екологічно чистий матеріал, виготовлений з натуральної сировини, що набагато корисніше для здоров'я, ніж синтетичні матеріали.

Доручати вирівнювання і штукатурення стін в приміщеннях найкраще професіоналам, якими є члени нашої компанії БТК СВД. Ми з радістю виконаємо машинну штукатурку у вашому домі, квартирі, офісі або будь-якому іншому приміщенні Києва, а також усі види фасадного штукатурення, оскільки наша команда спеціалізується на сучасних технологіях ремонтно-будівельних робіт вже досить тривалий час. Ми виконуємо машинну штукатурку в Києві ціна якої відповідає рівню складності, і завжди доступна середньому споживачу.

Просто зателефонуйте нам за вказаними телефонами або зробіть онлайн-замовлення - і ми надамо послуги, які виконаємо якісно та в строк!